Wybory samorządowe 2024 odbyły się w niedzielę, 7 kwietnia. Mieszkańcy w gm. Pińczów wybierali w nich swoich reprezentantów spośród kandydatów do rady miasta. W tym artykule, już po zakończeniu ciszy wyborczej, będziemy prezentować pierwsze, nieoficjalne wyniki wyborów do rady miasta i gminy Pińczów.
Skład Rady Miejskiej Pińczowa:
Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Pińczowska:
Marek Skubek
Marta Łaskawiec
Henryk Woźniak
Marek Prokop
Aneta Wykurz
Kazimierz Klasiński
Marcin Dutkiewicz
Mariusz Pawełczak
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Wybierzmy Przyszłość
Jadwiga Stelmaszyńska
Marek Sarna
Komitet Wyborczy Wyborców Odnowa Razem Dla Gminy Pińczów
Łukasz Niebudek
Piotr Karbowniczek
Komitet Wyborczy Wyborców Komitet Marcina Saltarskiego
Grażyna Robak
Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowo-Ludowe
Zdzisław Mider
Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i Sprawiedliwość
Maciej Soboń
_____________________________________________________________________
Kandydaci do rady miasta i gminy Pińczów w wyborach samorządowych 2024:
Okręg nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
CIERLIK Aneta Zofia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA RAZEM DLA GMINY PIŃCZÓW:
KARBOWNICZEK Piotr
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „ZIEMIA PIŃCZOWSKA”:
STRZELEC Agnieszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ:
CIBA Maciej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SALTARSKIEGO:
BADURAK Przemysław Marcin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KOZERY:
KOZERA Andrzej Jerzy
Okręg nr 2
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
PIĄTEK Sławomir Jan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA RAZEM DLA GMINY PIŃCZÓW:
KUCYBAŁA Paweł Stanisław
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „ZIEMIA PIŃCZOWSKA”:
SKUBEK Marek Jarosław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ:
KONIUSZ Janusz Grzegorz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLD CIRA:
CIRA Witold Wiesław
Okręg nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
SOBOŃ Maciej Jerzy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA RAZEM DLA GMINY PIŃCZÓW:
MALESZA Michał Zbigniew
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „ZIEMIA PIŃCZOWSKA”:
GUZA Bogumiła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SALTARSKIEGO:
SYLWESTER Lidia Małgorzata
Okręg nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
GÓRECZNA Małgorzata Krystyna
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
CHMIELEWSKI Łukasz Tadeusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA RAZEM DLA GMINY PIŃCZÓW:
PASTERNAK Michał Waldemar
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „ZIEMIA PIŃCZOWSKA”:
ŁASKAWIEC Marta Maria
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE:
WĄSIK Krzysztof Janusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ:
JAKLEWICZ Tomasz Paweł
Okręg nr 5
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
KUPCZEWSKI Wojciech Jacek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
GWIAŹDZIŃSKI Wojciech Tomasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA RAZEM DLA GMINY PIŃCZÓW:
NIEBUDEK Łukasz Artur
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „ZIEMIA PIŃCZOWSKA”:
PASTERNAK Wioletta Danuta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE:
RÓŻYCKI Henryk Jan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SALTARSKIEGO:
ŁUKASIK Tomasz
Okręg nr 6
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
LENCZOWSKI Mieczysław Janusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA RAZEM DLA GMINY PIŃCZÓW:
BIAŁY Marcin Ryszard
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „ZIEMIA PIŃCZOWSKA”:
DUTKIEWICZ Marcin Jacek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE:
SOSIEŃ Mariusz Krzysztof
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ:
KONIUSZ Adam Mirosław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SALTARSKIEGO:
URBAN Renata Henryka
Okręg nr 7
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
SZYMCZYK Renata Danuta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA RAZEM DLA GMINY PIŃCZÓW:
KUC Szymon Dawid
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „ZIEMIA PIŃCZOWSKA”:
KUREK Arkadiusz Krzysztof
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ:
KONIUSZ Karol Andrzej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SALTARSKIEGO:
ROBAK Grażyna Krystyna
Okręg nr 8
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
JUSZCZYK Krystyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA RAZEM DLA GMINY PIŃCZÓW:
PODLACH Michał Adam
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „ZIEMIA PIŃCZOWSKA”:
NOGACKI Leszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE:
DOMAGAŁA Tomasz Łukasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ:
STELMASZYŃSKA Jadwiga
Okręg nr 9
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
OMASTA Krzysztof Tadeusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA RAZEM DLA GMINY PIŃCZÓW:
KAWKA Bartłomiej Arkadiusz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „ZIEMIA PIŃCZOWSKA”:
KLASIŃSKI Kazimierz Andrzej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE:
WILK Michał Sławomir
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SALTARSKIEGO:
WAJS-URBAN Wioletta Ewa
Okręg nr 10
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
WIERZBA Bartosz Mateusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA RAZEM DLA GMINY PIŃCZÓW:
AUGUSTYN Piotr Michał
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „ZIEMIA PIŃCZOWSKA”:
PROKOP Marek Antoni
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE:
CZERW Damian Michał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SALTARSKIEGO:
KWIECIEŃ Włodzimierz Marian
Okręg nr 11
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
FABIŚ Beata Katarzyna
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „ZIEMIA PIŃCZOWSKA”:
WOŹNIAK Zdzisław Henryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SALTARSKIEGO:
SALTARSKI Marcin Stanisław
Okręg nr 12
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA RAZEM DLA GMINY PIŃCZÓW:
KĘDZIERSKI Michał Dominik
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „ZIEMIA PIŃCZOWSKA”:
ŚCISŁO Łukasz Stanisław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ:
SARNA Marek Daniel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SALTARSKIEGO:
KOZIARA Piotr
Okręg nr 13
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA RAZEM DLA GMINY PIŃCZÓW:
PODLACH Marcin Maciej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „ZIEMIA PIŃCZOWSKA”:
WYKURZ Aneta Joanna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SALTARSKIEGO:
KAPA Artur Mariusz
Okręg nr 14
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
BANACH Tomasz Sebastian
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „ZIEMIA PIŃCZOWSKA”:
NIEDZIELA Andrzej Robert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE:
MIDER Zdzisław Franciszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ:
GAJDA Henryk Kazimierz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SALTARSKIEGO:
KURCZYNA Damian Łukasz
Okręg nr 15
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
WIERZBA Paweł Kacper
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA RAZEM DLA GMINY PIŃCZÓW:
KUCIĘBA Ewelina Urszula
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „ZIEMIA PIŃCZOWSKA”:
PAWEŁCZAK Mariusz Radosław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SALTARSKIEGO:
STRĄCZEK Maciej Szymon
Reklamy "na celebrytę" - Pismak przeciwko oszustom
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?