Kielce, ul

Kielce, ul. Piotrkowska, w tle Urząd Miejski (© Piotr Kawiorski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już po drugi raz, w najbliższą środę w godz. od 900 do 1200 w Urzędzie Miasta w Kielcach (Rynek 1, 25-303 Kielce) mieszkańcy stolicy regionu i województwa świętokrzyskiego mają możliwość bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. Wszyscy zainteresowani, którzy żyją w poczuciu, że ich prawa i wolności obywatelskie zostały naruszone, otrzymali sposobność uzyskania informacji i fachowej porady w

Wszyscy zainteresowani, którzy żyją w poczuciu, że ich prawa i wolności obywatelskie zostały naruszone, otrzymali sposobność uzyskania informacji i fachowej porady w swojej sprawie oraz złożenia wniosku do Rzecznika Praw Obywatelskich celem jej zbadania.

W związku z powyższym serdecznie prosimy do upowszechnienia tej informacji przez Państwa Redakcję, tak aby możliwie wielu zainteresowanych skorzystało z obecności prawników z Biura RPO w Kielcach jeszcze przed świętami.

Wszelkie dodatkowe informacje udziela: Zespół Społeczny Biura Rzecznika Praw Obywatelskich: 22 55 17 958.Kielecka komunikacja w święta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!